Jan Olde Riekerinkin Transfer İsteği Gerçekleşti
Borçları nedeniyle maddi sıkıntı yaşayan Galatasaray’da son zamanlarda kurlarında artmasıyla borçlar daha da arttı. Ancak maddi kaynak arayışı içerisindeki Galatasaray yönetimi Riva ve Florya arazileri için Emlak Konut’la yapılan anlaşmanın kısa süre içinde resmiyete kavuşacak olması nedeniyle fikrini değiştirerek takıma yeni takviyeler yapma kararı aldı.
Şimdi Galatasaray taraftarlarında gözler yönetimin yapmayı düşündüğü transferlere çevrildi. Zira Galatasaray Futbol komitesi ile Teknik Direktör Jan OldeRiekerink arasında gerçekleşen zirvede üç oyuncunun kadroya katılmasına onay çıktı.
Daha bir ay önce kur artışları ve artan borçlar nedeniyle mevcut yıldızlarını dahi satmayı düşünen ve yeni transferleri ancak burdan gelecek paraya göre gerçekleştirmeyi planlayan Galatasaray yönetimi , Riva ve Florya arazileri için Emlak Konut’la yapılan anlaşmanın kısa süre içinde resmiyete kavuşacak olması yeniden  transferi yeniden transfer yapılması kararını ortaya çıkardı.
Yaşanan bu gelişmeden sonra Galatasaray yönetimi Riekerink’e hangi mevkilere futbolcu istediğini sordu. Hollandalı teknik adamın ilk planda savunmaya transfer istediği öğrenildi. Riekerink’in ikinci isteğinin ise sürpriz şekilde ortanın sağına olduğu belirlendi. Yasin’in istikrarsızlığı, Sinan Gümüş’ün de beklentilere yanıt verememesinden dolayı Riekerink’in bu mevkilere transfer istediği öğrenildi.
Galatasaray Teknik Direktörü Jan OldeRiekerink’inayrıca Selçuk İnan’ın alternatifi olacak şekilde orta alana da bir transfer aradığı ortaya çıktı. Her 3 bölge için alternatifli oyuncu listesini belirleyen yönetim, Riva ve Florya anlaşmalarının resmiyet kazanmasından sonra isimleri belirleyerek hızlı bir şekilde gerek futbolcu gerekse kulübü ile görüşerek transferleri bitirmeye çalışacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×