Avrupa James Rodriguez İçin kesenin Ağzını Açtı
Geçen hafta içerisinde konuyla ilgili görüşlerini açıklayan  Real Madrid’in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez, kulübünde şu an itibariyle bir sorun yaşamadığını ve mutlu olduğunu ancak sürekli oynamadığım için bundan rahatsızım ve onun için sürekli oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum dedi. James Rodriguez’le ilgili olarak daha önce de böyle bir durum söz konusu olmuş ama kulübe yeni geldiği için bekleyip görmeyi tercih etmiş ve konu kapanmıştı.

 Ancak, devre arası transfer dönemi yaklaşırken geçtiğimiz hafta içerisinde sürekli oynaya bileceğim bir kulübe gidebilirim diye açıklama yapınca bir anda büyük kulüpler devreye girdi. Özellikle İngiltere’den Chelsea, Manchester United ve Fransa’dan PSG ve son olarak İtalya’dan da Juventus’un Real Madrid’in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez için teklifte bulunduğu belirtildi.

Yıldız futbolcusu James Rodriguez’i takımda tutmak isteyen ancak gitmek konusunda ısrarcı olması halinde yollarını ayırmaya hazır olduğu öğrenilen Real Madrid’li yöneticilerin oyuncusuna yaklaşık 60 milyon Euro’luk (219.978.000 TL) bir fiyat biçtiği, satışa çıktığı öğrenilen  25 yaşındaki oyuncuya Chelsea, Manchester United ve PSG’nin hemen talip olduğu bildirildi.

Real Madrid’in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez, hatırlanacağı üzere  2014 yılında 80 milyon Euro’ya (293.304.000 TL) Monaco’dan transfer edilmiş ancak ilk 11’de pek oynama şansı bulamamış ve bu durumdan sürekli olarak rahatsız olduğunu dile getirmişti.
James Rodriguez için Chelsea, Manchester United ve PSG’nin dah önce talip olduğu ancak İtalya’nın Juventus kulübünün de futbolcuyu kadrosuna katmak istediği ifade edildi.

Konuyla ilgili FIFA yetkilileri bir açıklama yaparak Real Madrid’in şuan itibariyle futbolcuyu göndermekte tereddüt yaşadığı ve transferin Ocak ayında değil de yaz ayında gerçekleşebileceğini belirtti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×