YAŞAM Haberleri Tümü

Hamile Kadına Tekme Atan Alkolli Olduğunu Savundu

Geçtiğimiz günlerde Manisa’da parkta spor yapan hamile bir kadına saldıran şüpheli şahıs yakalandı. Manisa’nın Turgutlu İlçesinde evlerinin yakınındaki parkta spor yapan hamile Ebru Tireli’ye saldıran D.K ‘nin yanlışlıkla tutuklanan kişiye şerefsiz dediği ortaya çıktı. Hamile kadına saldıran gerçek kişi yakalandı. Turgutlu’da parkta spor yapan Ebru Tireli’ye tekme attığı için tutuklanan M.T ’nin hamile kadına saldıran kişi olmadığı öğrenildi .EbruTireli’ye saldıran D.K suçunu itiraf etti. Polislerin yakaladığı D.K. ifadesinde olay anında alkollü olduğunu iddia etti. Parkta spor yapan Ebru Tireli’ye tekmelisaldırıyı gerçekleştiren D.K tutuklandı. Saldırgan pişkin çıktı D.K ‘nin evli ve 2 çocuk babası olduğu tuğla fabrikasında çalıştığı kaza yaptığı için olaydan 2 gün önce işyerinden izin aldığı öğrenildi.D.K’nin izinli olduğu günde hamle kadına saldırdığı ve yakınlarına bir şey anlatmadığı ortaya çıktı .D.K’nin olayda yanlışlıkla gözaltına alınan M.T ile ilgili gazete ve televizyonlarda çıkan haberlere ilişkin arkadaşları ile sohbet ettiği M.T için “şerefsiz” dediği öğrenildi. D.K’nin uzun yıllar birlikte çalıştığı iş arkadaşları D.K’nin bir kadına zarar verebilecek yapıda bir insan olmadığını , şiddet üzerine herhangi bir söylemini de duymadıklarını söylediler. Yaşadığı saldırıdan çok etkilenen Ebru Tireli’nin doktorunun tavsiyesi üzerine bir müddet Turgutlu dışında dinlendiği, rahatsızlığı sebebi ile de D.K’yı teşhise gitmediği öğrenildi. Tireli’nin yaşadığı şoku aynen yaşamaması için olayla ilgili gazete ve televizyon haberlerinin izlettirilmediği ,yalnızca asıl saldırganın tutuklandığının söylendiği belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Manisa’da parkta spor yapan hamile  bir  kadına  saldıran şüpheli   şahıs yakalandı.
Manisa’nın  Turgutlu İlçesinde   evlerinin yakınındaki parkta  spor yapan hamile Ebru Tireli’ye saldıran  D.K ‘nin yanlışlıkla tutuklanan  kişiye şerefsiz dediği ortaya çıktı.

Hamile kadına saldıran  gerçek kişi yakalandı.
Turgutlu’da parkta spor yapan Ebru Tireli’ye  tekme attığı için tutuklanan M.T ’nin hamile kadına saldıran kişi olmadığı öğrenildi .EbruTireli’ye saldıran  D.K suçunu itiraf etti. Polislerin yakaladığı D.K. ifadesinde olay anında alkollü olduğunu iddia etti.
Parkta spor yapan Ebru Tireli’ye tekmelisaldırıyı gerçekleştiren  D.K tutuklandı.
Saldırgan pişkin çıktı

D.K ‘nin evli ve 2 çocuk babası olduğu  tuğla fabrikasında çalıştığı kaza yaptığı için olaydan  2 gün önce işyerinden izin aldığı öğrenildi.D.K’nin izinli olduğu günde hamle kadına saldırdığı  ve yakınlarına bir şey anlatmadığı ortaya çıktı .D.K’nin olayda yanlışlıkla gözaltına alınan  M.T ile ilgili gazete ve televizyonlarda  çıkan haberlere ilişkin arkadaşları ile sohbet ettiği  M.T için “şerefsiz” dediği  öğrenildi. D.K’nin  uzun yıllar birlikte çalıştığı iş arkadaşları  D.K’nin  bir kadına zarar verebilecek yapıda bir insan olmadığını , şiddet üzerine herhangi bir söylemini de duymadıklarını  söylediler.

Yaşadığı saldırıdan çok etkilenen Ebru Tireli’nin doktorunun tavsiyesi üzerine bir müddet Turgutlu dışında dinlendiği, rahatsızlığı sebebi ile de D.K’yı teşhise gitmediği   öğrenildi. Tireli’nin   yaşadığı şoku aynen yaşamaması için olayla ilgili gazete ve televizyon haberlerinin izlettirilmediği  ,yalnızca asıl saldırganın  tutuklandığının  söylendiği belirtildi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz