Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Venüs Yerinde İnternet Haber Ajansı

Genel Müdür


Savaş SARICA

Editörler

Furkan ÇALIŞKAN

Aziz PAMUK

Tuğçe MAMUR

Kadir YAŞAR

Spor Editörü

Emre IŞIK

Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / İSTANBUL

İletişim
atkunp@gmail.com

Sitedeki İçeriklerle İlgili Konularda atkunp@gmail.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz.
http://www.atkunp.com


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
atkunp.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Atkunp.com: TAMAMEN TARAFSIZDIR
Atkunp.com: bilgi paylaşım sitesidir. Ana sayfasındaki haberinden alt sayfalarındaki haberlerine kadar yer alan tüm alanlarımızda siyasi, ekonomi, sosyal, kültürel, sanat, spor ve magazin haberleri için kesin ölçü doğru habercilik ve tarafsızlıktır.
Atkunp.com: YORUMLARDA ÖZGÜRDÜR
Yazarlarımız yorumlarıyla konuları işlemede ve görüşlerini aktarmada hürdür. Yapılan eleştiriler yıkıcı değil, yapıcı şekilde kaleme alınmaktadır. Uyarıcı ve yol gösterici yazılara ağırlık ve önem verilmektedir.
Atkunp.com: GÖRÜŞLERE SAYGILIDIR
Atkunp.com:, hiçbir siyasi görüş ve ideolojinin etkisi altında değildir. Üzerimizde hiçbir siyasi ve iktisadi güç yoktur. Basın-Yayın ilkelerinden, yayın hayatımız boyunca taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Yayın ilkelerimiz doğrultusunda yıkıcı ve bölücü düşünceler hariç, tüm fikirlere yer verir, saygı duyarız.
Atkunp.com: YAYINDA İLKELİDİR
Haber, sitemiz haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında ön yargıdan arınmış, saplantısız bir yayın politikası izler. Olaylar karşısında haberciliğin özüne ve ilkelerine önem verir. Kendine duyulan güvenin, sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.
Atkunp.com: MİLLİ VE DİNİ KONULARA SAYGILIDIR
Haber sitemiz halkımızın Milli ve Dini konularına son derece saygılıdır. Kutsal değerlerimize gönülden bağlıyız. Şanlı Türk tarihimiz övünç kaynağımız, Vatanperverlik değişmez ilkemizdir.
Atkunp.com: BİLGİ BANKASIDIR
Atkunp.com sadece bir haber sitesi değil aynı zamanda bir ‘Bilgi Bankası’gibidir. İnternet teknolojisini en üst seviyede kullanarak Türk insanına  içeriği dolu bir bilgi merkezi gibi hizmet vermektedir.
Atkunp.com: ZİRVEDEDİR
Atkunp.com: bir vilayete ait bir haber sitesi olarak değil, içerik olarak ulusal bir haber sitesi gibi geniş ve kapsamlı hazırlanmıştır.Türkiye’nin 81 vilayetinin  ‘İl haber siteleri’ arasında en üst sıradadır.Sitemiz için ciddi bir yatırım yapılmış ticari amaç yerine ülkemize hizmet anlayışı esas kabul edilmiştir.