Fikret Orman - Şenol Güneşe Garanti Verdiği
Takımın ortaya koyduğu futbolun geçtiğimiz sezonun gerisinde kalması üzerine kolları sıvayan Beşiktaş yönetimi ve Başkan Fikret Orman, Teknik Direktör Şenol Güneş’e transferde garanti verdi. Hatta bu amaçla harekete geçe transfer komitesi, MarioGomez ile temasa geçtiği ve sıkıntı yaşanan forvet hattını Alman futbolcuyu transfer ederek aşmak istiyor. Alman futbolcunun menajeri ile görüşecek olan Beşiktaşlı yöneticiler MarioGomez’den gelecek cevaba göre yol haritasını belirleyecek. siyah-beyazlılar, Alman oyuncunun “evet” demesi durumunda rotayı hemen stopere çevirecek. RyanBabel ile kanat transferi için görüşen Beşiktaş Yönetimi, MarioGomez’in geri dönmeyi kabul etmesi halinde, Babel transferinde acele etmeyecek.
Teknik Direktör Şenol Güneş’e transfer garantisi veren Fikret Orman ve yönetim geçtiğimiz günlerde siyah - beyazlı teknik adamla, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya gelen Orman’ın “Hocam siz hiç merak etmeyin. İstediğiniz bölgeye alabileceğimiz en iyi oyuncuları alacağız” diye söz verilmiş ve bu amaç doğrultusunda harekete geçildiği bildirildi.
Kulübün ekonomi politikasına öncelik veren Beşiktaş yönetimi, transfer limitini aşmamak amacıyla RyanBabel transferini ağırdan alarak, öncelikli kanayan yara diye belirledikleri stoper ve forvete transfer yapacakları belirtildi.Transfer çalışmaları hakkında Şenol Güneş ile bilgi alış verişinde de bulunan siyah - beyazlı yöneticiler, listedeki isimler konusunda teknik heyetin onayını alarak gerekli girişimlere başlayacak. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×